Intai Kehidupan Peribadi Peragawati Ternama di Snapchat!

What do off-duty models do?

 

 

 

Ingin mengintai kehidupan seorang peragawati disebalik segala glamour yang anda sering lihat di dada-dada akhbar dan kaca-kaca televisyen? Snapchat merupakan salah satu cara anda dapat “mendalami” keperibadian seseorang kerana ia selalunya diambil secara kandid dan tidak terancang. GLAM kemukakan lebih 100 akaun Snapchat para jelitawan ternama yang kian mencuit hati umum dengan gelagat mereka diluar lensa kamera!

 

 

1. Alanna Arrington : alanna_arringto

2. Alessandra Ambrosio : leleambrosio11

3. Alessio Pozzi : alessio.pozzi

4. Alexa Chung : chungalexa

5. Alexandra Micu : alexxandram.m

6. Alexis Ren : alexisreneg

7. Aliou Drame : aliii-10

8. Andreea Diaconu : andreeadiddy

9. Anja Rubik : anja

10.Anna Grostina : joy.wave

11. Anne V : annevofficial

12. Annika Krijt : annikakrijt

13. Aqua Parios : aquaparios

14. Barbara Fialho : barbara.fialho

15. Barbora Podzimkova : bpodzimkova

16. Bella Hadid : babybels777

17. Benjamin Benedek : benjaminbenedek

18. Brooke Perry : brookeperry92

19. Camille Hurel : camhrl

20. Cindy Bruna : cindybruna

21. Clarisse Lemoine : clariiiiisse

22. Constance Jablonski : constancejabs

23. Cora Emmanuel : cocora972

24. Daniela Braga : braga.dany

25. Daniel Van Der Deen : daanvanderdeen

26. Daphne Groeneveld : daphgveld

27. Devon Windsor : devwindsor

28. Diego Barrueco : barruecodiego

29. Dilone : ohdilone

30. Edie Campbell : ediecampbell

31. Elizabeth Bishop : elizabethbishp

32. Elsa Hosk : elsahosk1

33. Emily DiDonato : emilydidonato1

34. Eniko Mihalik : eniko.m

35. Estella Boersma : estellaaaaaa

36. Estelle Chen : estellechen

37. Eva Bus : evabus

38. Fabian Gray : fabiangrayy

39. Flavia Lucini : fllucini

40. Flint Louis : flintlouis

41. Francisco Lachowski : chicolachowski1

42. Georgia Fowler : georgiafowler17

43. Gigi Hadid : itsgigihadid

44. Grace Elizabeth : ayyitsgmoney

45. Greta Varlese : gretavarlese

46. Hailey Baldwin : haileybisboring

47. Herieth Paul : herieth

48. Hugh Laughton Scott : hughlscott

49. Imaan Hammam : imaanhammam

50. Irina Kravchenko : iriska_kravchenko

51. Isabella Emmack : isabellaemmack

52. Isabella Peschardt : ibellapeschardt

53. Issa Lish : issa.lish

54. Irina Djuranovic : eirenedj

55. Jade de Lavareille : jadelavareille

56. Jasmine Tookes : jastookes

57. Jess PW : jesspww

58. Joan Smalls : joan_smalls

59. Jordan Barett : iblamejordan

60. Jourdan Dunn : missjourdandunn

61. Josephine Skriver : jojoskriver

62. Julia Merkelbach : julia-merkelbac

63. Julia Fleming : jujuy

64. Keke Lindgard : kekelindgard

65. Kelly Gale : kellybellyboom1

66. Kendall Jenner : kendalljenner

67. Lais Ribeiro : laisribeiro

68. Lameka Fox : lamekashamalle

69. Larissa Marchiori : lariimarchiori

70. Lauren de Graaf : laurenjdg

71. Lindsey Wixson : lndsywixson

72. Lineisy Montero : lineisy

73. Lily Donaldson : lilymdonaldson

74. Luma Grothe : lumagrothe

75. Maartje Verhoef : maartjeverhoef

76. Madison Stubbington : madi-louise

77. Maarjan Jonkman : marjannx

78. Maria Borges :mariaborges28

79. Marina Nery : marinadnery

80. Martha Hunt : iammarthahunt

81. Marylou Moll : maryloumoll

82. Mayowa Nicholas : mayowanicholas

83. McKenna Hellam : mckennahellam

84. Michi Delane : michimouse19

85. Ming Xi : mingxi11

86. Miranda Kerr : mirandakerr

87. Molly Bair : molllsbair

88. Nadine Leopold : xnadineleopoldx

89. Natasha Poly : poly_natasha

90. Neelam Gill : NeelamKG

91. Neels Visser : neelsv98

92. Nirvana Naves : nirvananaves

93. Pauline Hoarau : pauline.h

94. Peyton Knight : pey_attention

95. Rachel Hilbert : rachelhilbert

96. Ratner : ratner_j

97. Riley Montana : rileymorello

98. RJ King : rjking3

99. Romee Strijd : romees

100. Romy Schonberger : romyschon

101. Roos Abels : roosabels

102. Rose Bertram : stebertramrose

103. Rosie Huntington-Whiteley : rosiehw

104. Ruben Pol : ruben0172

105. Ryan Keating : keating_ryan

106. Sanne Vloet : sannevloet

107. Sara Sampaio : sarasampaio

108. Serge Rigvava : derserge

109. Sergio Carvajal : sergiocarvajal17

110. Shanina Shaik : shaninamshaik

111. Soo Joo Park : soojoomoojoo

112. Susanne Knipper : susanneknipper

113. Taylor Hill : taylor_hill

114.Thomas Langhendries : thomaslanghendr

115. Tommy Marr : tommymarr

116. Trè Samuels : tjkingson

117. Tyra Banks : tyrabanks4real

118. Vita Sidorkina : vita_sidorkina

119. Vlada Roslyakova : vladaroslyakova

120. Xavier Serrano : xavierserrano93

121. Xiao Wen Ju : jujujuxiaowen

122. Yasmin Wijnaldum : yasminwijnaldum

123. Ysaunny Brito : ysa03

124. Yumi Lambert : asianbubble

125. Zuri Tibby : angelzuri

 

 

Oleh: Aizat Azman Shah

 

 

POST A COMMENT